Премія Бізнес Інновації 2020

Gymna.PRO - володар премії Генрі ван де Вельде 2020 на категорії бізнес-інновацій!
 

Що таке премія Henry van de Velde?
Нагороди Генрі ван де Вельде є найбільшими нагородами за дизайн в Бельгії. Фландрія DC присуджує ці нагороди за дизайн на честь гарного дизайну у всіх його формах. Премією Henry van de Velde не тільки нагороджують дизайнерів і клієнтів, але і підкреслюють перевагу продуктів, послуг і проектів, які розробляються і виробляються в Бельгії.

Дизайн має багато чудових форм. Ось чому існує 10 нагородних категорій. Дизайнери і їх клієнти (як організатори, так і дизайнерські компанії) можуть брати участь у конкурсі зі своїми останніми продуктами, проектами або послугами. Вони можуть вибрати одну з 6 категорій: комунікація, дизайнерські ремесла, екодизайн, ефективність, повсякденне життя і охорону здоров'я. Що стосується премій Генрі ван де Вельде за досягнення в області молодих талантів, компаній та інноваційних рішень, журі приймає рішення самостійно, без реєстраційних форм. За фінальну нагороду, громадську премію імені Генрі ван де Вельде, остаточне голосування в онлайн-конкурсі має громадськість в цілому.

gymna.PRO Premium Essentials

Чому gymna.PRO виграв нагороду?
«Кожен день продукт може бути особливим» - це кредо Gymna. При розробці нової таблиці лікування, мета полягала в тому, щоб поглянути на традиційну таблицю лікування критичним поглядом і заново її винайти. Хоча дизайн завжди важливий при розробці продуктів Gymna, головна мета тут полягала в тому, щоб розробити стіл для лікування з урахуванням потреб як пацієнта, так і фізіотерапевта. З використанням нових технологій, матеріалів і поліпшень були знайдені конкретні інноваційні рішення для вирішення повсякденних проблем, які завжди приймалися як належне. Результатом є таблиця процедур, яка безпомилково несе підпис Gymna і відрізняється на різних рівнях.

Gymna.PRO більше нагадує предмет меблів завдяки округлим і зручним деталям, а не твердим промисловим компонентів. Прихована механіка і вбудоване світлодіодне освітлення також грають роль в цьому. Закриту основу столу легше чистити, що забезпечує додаткову гігієну.

Удосконалений підтримки рук, яка дозволяє терапевта одночасно опускати опори для рук, забезпечує більш ергономічне позиціонування пацієнта і разом з опорою для особи Ergomax і бездротової подушкою для додаткового комфорту пацієнта.

Завдяки революційної концепції сталого положення пацієнта, пацієнт може зайняти будь-яке положення на 3-секційному столі без необхідності обертання.

Для фізіотерапевта міцна і стабільна конструкція забезпечує мінімальне згинання і рух під навантаженням, а також відсутність втрати енергії під час лікування. Бічні опори надають терапевта ще більшу свободу рухів і дозволяють легко підтримувати ідеальне робоче положення поруч з пацієнтом без напруги плечей або спини.

Через міцною і стійкою конструкції стіл ледь вигинається під навантаженням і майже не рухається, тому при процедурі не відбувається втрати енергії. Бічна підтримка дає фізіотерапевта більше свободи рухів, що дозволяє управляти ідеальною робочою позою.

Інтелектуальна система з ножним керуванням доступна з будь-якої точки столу і дозволяє точно і безпечно регулювати висоту. Програмована функція пам'яті з можливістю установки 3-х програмованих настройок висоти і дистанційного керування.

Доступні додаткові двигуни, якими легко керувати одним натисканням кнопки і легко регулювати подушки. Вони пропонують комфорт як пацієнту, який не потребує розтяжці, так і фізіотерапевта. Ергономічні перемикачі, розташовані під подушками, підсвічуються різними кольорами для регулювання вгору і вниз.

Дякуючи широкому спектру моделей, обробки і варіантів, кожен фізіотерапевт може персоналізувати свій власний гімнастичний стіл.